1. ADIM

PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile UC Hilesi için adımları takip edin.

2. ADIM

PUBG Mobile UC Hilesi

SİTEYE GİT ➜ KOPYALANAN KODU GİR ➜ HESAP SEÇ

3. ADIM

PUBG Mobile UC Hilesi

Adımları başarılı yaptıysanız lütfen bekleyin.


PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

Pubg mobile UC hilesi yapabilmek için öncelikle adımları doğrulamanız gerekmektedir. Ücretsiz PUBG UC için miktar seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken husus gönderimlerin yoğun olduğu zamanlarda gönderimler aksayabilir. Bu yüzden ilk gönderimizde yüksek miktarda UC seçmemeye özen gösterin. Adım 1'de kodu kopyalayın, kopyladıktan sonra sizi 2. adıma atacaktır. 2. adımda siteye gidin ve kopyalanan kodu girin ve hesap seçin bekleyin. Kullanıcı adı bölümüne oyundaki kullanıcı adı veya kullanıcı id numaranızı girin. Platform seçiminde ise oyunu oynadığınız o anki platformu seçin. Pubg mobile UC hilesi telefon kullanıcıları için IOS ve Android seçenekleri mevcut. Eğer oyunu bilgisayardan oynuyorsanız PC seçeneğini seçmeniz gerekir. Tümü seçeneği yapılan gönderimler bazen aksaklıklar yaşayabiliyor. Bu yüzden hileyi yaparken platform seçimine dikkat etmeniz gerek. Hileyi çalıştırdıktan sonra arkanıza yaslanın ve bekleyin. Bu esnada Pubg Mobile UC hilesi arka planda üretimlerine başlayacak.

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Çalışır?

Dilediğiniz tutarı seçin. Belirlediğiniz miktar kadar UC veya BP belirleyin. Daha sonra hile sitemizden gönder düğmesine basınız. PUBG Mobile kullanıcı adınızı eksiksiz ve doğru şekilde girin. Eğer yanlış kullanıcı adı verirseniz hile geçersiz olacaktır. Oyuna giriş yapacağınız platformu seçebilirsiniz. adımları düzgün yaptığınıza emin olur.

PUBG Mobile UC Hilesi Nedir?

Herkesin merak ettiği soru PUBG Mobile uc hilesi nedir işlemleri yaparak ve para ödemeden ücretsiz pubg uc kazanmak için yapılan bir işlemdir, ilk önce adımları tamamlıyorsunuz ve UC miktarını seçip PUBG id'nizi girip ücretsiz olarak UC'yi alıyorsunuz.

PUBG Mobile Sınırsız Uc Gönderimi Mevcut Mu?

Sınırsız UC hiç bir yerde bulamazsınız, biz sizlere günlük olarak belli miktarda pubg mobile uc üretip veriyoruz, asla şifre ve para istemiyoruz tamamen ücretsiz alabilirsiniz, Sınırsız olmasa bile yüklü miktarda UC kazanabilirsiniz.